Schoonspringen

Inschrijven voor 24 oktober 2025

Inschrijven >

Er zijn nog 4 inschrijfplekken

Datum 28 oktober 2025

Locatie Amerena, De Velduil 2

Prijs €2.00

Organisatie ZPC Amersfoort

‘Deze activiteit is ook geschikt voor kinderen met deze beperking(en):

GedragASS

Data
Deze activiteit vindt plaats op de volgende data. Je kan op alle data meedoen, tenzij anders aangegeven. Een kennismaking bestaat over het algemeen uit 2 a 3 lessen/trainingen.

Datum Starttijd Eindtijd
28 oktober 2025 18:00 19:00
4 november 2025 18:00 19:00
11 november 2025 18:00 19:00

Hey waterrat,

 

Houd jij van zwemmen?

Heb je een beetje lef? En houd je van een beetje uitdaging? 

Dan bij je bij ons op het goede adres.

Bij schoonspringen leer je allerlei coole tricks van de duikplank en van de toren

Je komt in een toffe groep met leeftijdsgenootjes die net als jij houden van water en van kunstjes doen.

Je wordt een kwartier van tevoren verwacht bij de receptie van het zwembad. Daar wordt je opgewacht door een van onze trainers.

Jouw ouders kunnen met je mee naar de kleedkamers en mogen je tot aan de douches brengen. Na het verlaten van de kleedkamer worden de ouders verzocht de schoenen uit te doen ivm hygiëne. Zo houden we het bad schoon en veilig. Daarna kunnen je ouders op de tribune plaatsnemen. Van daaruit hebben ze goed zicht op jouw kunsten.

 

Zwemdiploma A en B verplicht

Extra gegevens

Type sport Schoonspringen

Minimale leeftijd 6

Maximale leeftijd 9

Contactpersoon

Naam Evelien en Vera

Telefoonnummer 0649089871

E-mailadres secretariaat.sp@zpcamersfoort.nl

close