Sporten en bewegen is leuk en gezond. Wij bieden ieder kind de mogelijkheid om zijn of haar talenten te ontdekken door mee te doen aan allerlei Kies je sport activiteiten. Bij de activiteit staat vermeld of deze óók geschikt is voor kinderen die aangepast sporten. Of dat de activiteit exclusief bedoeld is voor aangepaste sporters.

Kies je Kunst

Wees wie j­e bent! Het is zo leuk om jezelf te uiten. Of je nou muziek of theater speelt of danst op vette muziek: met Kies je Kunst kun je aan allerlei kunstzinnige activiteiten meedoen. Ontdek hoeveel creativiteit er om je heen is en kies jouw favoriete activiteit(en).

Kies je kunst
  • Meer over Aangepast sporten >

Voetbal kennismaking

Soesterkwartier

5 - 7 jaar

Vanaf 28 februari 2024 16:00

KVVA, Dollardstraat 115

óók geschikt voor

GedragASS

Voetbal

Nieuwland

10 - 12 jaar

Vanaf 25 maart 2024 17:00

ASC Nieuwland

Voetbal

Nieuwland

8 - 9 jaar

Vanaf 27 maart 2024 17:00

ASC Nieuwland

Voetbal

Nieuwland

5 - 7 jaar

Vanaf 27 maart 2024 16:30

ASC Nieuwland

Atletiek Aangepast Sporten

Schothorst

8 - 16 jaar

Vanaf 29 maart 2024 16:00

Atletiekbaan, Schothorsterlaan 78

Kickboksen

Nieuwland

6 - 9 jaar

Vanaf 2 april 2024 15:45

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Fitness

Nieuwland

10 - 14 jaar

Vanaf 2 april 2024 18:00

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Kickboksen

Nieuwland

10 - 13 jaar

Vanaf 2 april 2024 16:45

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Handbal

Zielhorst

11 - 12 jaar

Vanaf 2 april 2024 18:00

Sportpark Zielhorst 8

óók geschikt voor

GedragASS

Handbal

Zielhorst

9 - 10 jaar

Vanaf 2 april 2024 18:00

Sportpark Zielhorst 8

óók geschikt voor

GedragASS

Handbal

Zielhorst

6 - 8 jaar

Vanaf 2 april 2024 18:00

Sportpark Zielhorst 8

óók geschikt voor

GedragASS

Wielrennen / Veldrijden

Zielhorst

8 - 14 jaar

Vanaf 2 april 2024 17:15

Sportpark Zielhorst 2

óók geschikt voor

GedragASS

Rugby

Soesterkwartier

10 - 12 jaar

Vanaf 3 april 2024 18:30

Sportpark De Bokkeduinen, Barchman Wuytierslaan 95

óók geschikt voor

GedragASS

Rugby

Soesterkwartier

8 - 10 jaar

Vanaf 3 april 2024 18:30

Sportpark De Bokkeduinen, Barchman Wuytierslaan 95

óók geschikt voor

GedragASS

Rugby

Soesterkwartier

6 - 8 jaar

Vanaf 3 april 2024 18:30

Sportpark De Bokkeduinen, Barchman Wuytierslaan 95

óók geschikt voor

GedragASS

Tuimel Judo

Nieuwland

4 - 6 jaar

Vanaf 3 april 2024 14:30

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Mini-waterpolo

Liendert

6 - 10 jaar

Vanaf 3 april 2024 17:15

Amerena, De Velduil 2

Fitness

Nieuwland

10 - 14 jaar

Vanaf 4 april 2024 18:00

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Kickboksen

Nieuwland

6 - 9 jaar

Vanaf 5 april 2024 18:00

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Kickboksen

Nieuwland

10 - 13 jaar

Vanaf 5 april 2024 19:00

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Karate

Nieuwland

6 - 9 jaar

Vanaf 5 april 2024 15:45

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Karate

Nieuwland

10 - 12 jaar

Vanaf 5 april 2024 16:45

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Rugby

Soesterkwartier

4 - 6 jaar

Vanaf 6 april 2024 09:00

Sportpark De Bokkeduinen, Barchman Wuytierslaan 95

óók geschikt voor

GedragASS

Tuimel Judo

Nieuwland

4 - 6 jaar

Vanaf 6 april 2024 08:45

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Karate

Nieuwland

6 - 9 jaar

Vanaf 8 april 2024 15:45

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Karate

Nieuwland

10 - 12 jaar

Vanaf 8 april 2024 16:45

Kosmonaut 8-E

óók geschikt voor

GedragASS

Streetdance

Nieuwland

4 - 7 jaar

Vanaf 8 april 2024 15:30

DCA, Waterdreef 166

Algemene Dansvorming

Nieuwland

4 - 7 jaar

Vanaf 8 april 2024 16:00

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Nieuwland

8 - 12 jaar

Vanaf 8 april 2024 16:30

DCA, Waterdreef 166

Modern Jazz

Nieuwland

11 - 15 jaar

Vanaf 8 april 2024 18:30

DCA, Waterdreef 166

Hip-Hop

Nieuwland

9 - 12 jaar

Vanaf 8 april 2024 17:30

DCA, Waterdreef 166

Modern Jazz

Nieuwland

7 - 10 jaar

Vanaf 8 april 2024 17:00

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Vathorst

12 - 16 jaar

Vanaf 8 april 2024 16:30

DCA, Caraïben 4

Padel

Schothorst

8 - 13 jaar

Vanaf 9 april 2024 15:30

Padel33, Schothorsterlaan 5

Multisport

Hoogland

8 - 11 jaar

Vanaf 9 april 2024 16:30

Gymzaal De Neng, Engweg 7

óók geschikt voor

GedragASS

Multisport

Hoogland

5 - 7 jaar

Vanaf 9 april 2024 15:30

Gymzaal De Neng, Engweg 7

óók geschikt voor

GedragASS

Hip-Hop

Nieuwland

13 - 17 jaar

Vanaf 9 april 2024 18:30

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Nieuwland

13 - 17 jaar

Vanaf 9 april 2024 17:30

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Nieuwland

10 - 12 jaar

Vanaf 9 april 2024 16:30

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Nieuwland

8 - 10 jaar

Vanaf 9 april 2024 15:30

DCA, Waterdreef 166

Klassiek Ballet

Vathorst

7 - 12 jaar

Vanaf 9 april 2024 17:45

Icoon, Leeghwater 1-3

Klassiek Ballet

Vathorst

4 - 6 jaar

Vanaf 9 april 2024 16:45

Icoon, Leeghwater 1-3

Atletiek

Bosgebied

6 - 8 jaar

Vanaf 10 april 2024 15:00

AV Triathlon, Barchman Wuytierslaan 236

óók geschikt voor

Lichamelijk

Klassiek Ballet

Nieuwland

12 - 17 jaar

Vanaf 10 april 2024 18:15

DCA, Waterdreef 166

óók geschikt voor

Lichamelijk

Hip-Hop

Nieuwland

13 - 17 jaar

Vanaf 10 april 2024 18:00

DCA, Waterdreef 166

Klassiek Ballet

Nieuwland

9 - 11 jaar

Vanaf 10 april 2024 17:15

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Nieuwland

10 - 13 jaar

Vanaf 10 april 2024 17:00

DCA, Waterdreef 166

Klassiek Ballet

Nieuwland

8 - 9 jaar

Vanaf 10 april 2024 16:15

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Nieuwland

7 - 9 jaar

Vanaf 10 april 2024 16:00

DCA, Waterdreef 166

Klassiek Ballet

Nieuwland

6 - 7 jaar

Vanaf 10 april 2024 15:15

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Vathorst

13 - 17 jaar

Vanaf 10 april 2024 18:00

DCA, Caraïben 4

Streetdance

Vathorst

10 - 12 jaar

Vanaf 10 april 2024 17:00

DCA, Caraïben 4

Streetdance

Vathorst

7 - 9 jaar

Vanaf 10 april 2024 16:00

DCA, Caraïben 4

Streetdance

Vathorst

4 - 6 jaar

Vanaf 10 april 2024 15:00

DCA, Caraïben 4

Atletiek

Bosgebied

9 - 11 jaar

Vanaf 10 april 2024 16:00

AV Triathlon, Barchman Wuytierslaan 236

óók geschikt voor

Lichamelijk

Voetbal

Hoogland

5 - 7 jaar

Vanaf 10 april 2024 16:30

Sportpark Langenoord, Sportlaan 30

Voetbal

Hoogland

7 - 8 jaar

Vanaf 10 april 2024 16:30

Sportpark Langenoord, Sportlaan 30

Voetbal

Hoogland

8 - 9 jaar

Vanaf 10 april 2024 16:30

Sportpark Langenoord, Sportlaan 30

Korfbal

Soesterkwartier

6 - 13 jaar

Vanaf 11 april 2024 18:45

AKV Soesterkwartier, Dollardstraat 121

Weerbaarheid en Zelfverdediging

Hoogland

8 - 11 jaar

Vanaf 11 april 2024 17:00

Gymzaal De Neng, Engweg 7

óók geschikt voor

GedragASS

Weerbaarheid en Zelfverdediging

Hoogland

5 - 7 jaar

Vanaf 11 april 2024 16:00

Gymzaal De Neng, Engweg 7

óók geschikt voor

GedragASS

Judo

Liendert

16 - 25 jaar

Vanaf 12 april 2024 19:00

Gymzaal Liendertseweg 101

óók geschikt voor

GedragASS

Judo

Liendert

11 - 16 jaar

Vanaf 12 april 2024 18:00

Gymzaal Liendertseweg 101

óók geschikt voor

GedragASS

Judo

Liendert

5 - 10 jaar

Vanaf 12 april 2024 17:00

Gymzaal Liendertseweg 101

óók geschikt voor

GedragASS

Modern Jazz

Nieuwland

10 - 13 jaar

Vanaf 12 april 2024 17:00

DCA, Waterdreef 166

Modern Jazz

Nieuwland

6 - 9 jaar

Vanaf 12 april 2024 16:00

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Vathorst

7 - 11 jaar

Vanaf 12 april 2024 15:30

DCA, Caraïben 4

Tuimel Judo

Liendert

4 - 5 jaar

Vanaf 13 april 2024 09:00

Gymzaal Liendertseweg 101

óók geschikt voor

GedragASS

Kidsdance

Vermeerkwartier

4 - 7 jaar

Vanaf 13 april 2024 09:30

Gymzaal Bisschopsweg, Rubensstraat 72

Judo

Liendert

6 - 9 jaar

Vanaf 13 april 2024 09:45

Gymzaal Liendertseweg 101

óók geschikt voor

GedragASS

Judo

Liendert

10 - 15 jaar

Vanaf 13 april 2024 10:45

Gymzaal Liendertseweg 101

óók geschikt voor

GedragASS

Klassiek Ballet

Nieuwland

7 - 9 jaar

Vanaf 13 april 2024 11:15

DCA, Waterdreef 166

Streetdance

Nieuwland

4 - 7 jaar

Vanaf 13 april 2024 10:15

DCA, Waterdreef 166

Klassiek Ballet

Nieuwland

4 - 6 jaar

Vanaf 13 april 2024 10:15

DCA, Waterdreef 166

Tennis

Hoogland

9 - 12 jaar

Vanaf 15 april 2024 15:00

Sportpark Langenoord, Sportlaan 32

Klassiek Ballet

Kattenbroek

3 - 4 jaar

Vanaf 15 april 2024 15:15

Club Pellikaan, De Brand 5

Klassiek Ballet

Kattenbroek

8 - 10 jaar

Vanaf 15 april 2024 16:30

Club Pellikaan, De Brand 5

Tennis

Hoogland

6 - 8 jaar

Vanaf 19 april 2024 15:00

Sportpark Langenoord, Sportlaan 32

Kano Polo

Koppel

10 - 16 jaar

Vanaf 25 april 2024 18:30

Kanovereniging Keistad, De Stuw 1

Zeilen

Overig

11 - 19 jaar

Vanaf 4 mei 2024 10:30

Loosdrechtse Plassen, Jachthaven Wetterwille

Zeilen

Overig

11 - 19 jaar

Vanaf 5 mei 2024 10:30

Loosdrechtse Plassen, Jachthaven Wetterwille

Klassiek Ballet

Kattenbroek

11 - 13 jaar

Vanaf 13 mei 2024 17:30

Club Pellikaan, De Brand 5

Klassiek Ballet

Kattenbroek

3 - 4 jaar

Vanaf 14 mei 2024 15:30

Club Pellikaan, De Brand 5

Klassiek Ballet

Kattenbroek

4 - 6 jaar

Vanaf 14 mei 2024 16:00

Club Pellikaan, De Brand 5

Klassiek Ballet

Kattenbroek

5 - 7 jaar

Vanaf 14 mei 2024 16:45

Club Pellikaan, De Brand 5

Tennis

Liendert

9 - 12 jaar

Vanaf 15 mei 2024 15:30

TV Metgensbleek, Parelhoenstraat 12-A

Hockey

Bosgebied

5 - 6 jaar

Vanaf 15 mei 2024 15:00

Sportpark Birkhoven, Barchman Wuytierslaan 234

óók geschikt voor

GedragASS

Hockey

Bosgebied

7 - 8 jaar

Vanaf 15 mei 2024 15:00

Sportpark Birkhoven, Barchman Wuytierslaan 234

óók geschikt voor

GedragASS

Hockey

Bosgebied

9 - 10 jaar

Vanaf 15 mei 2024 15:00

Sportpark Birkhoven, Barchman Wuytierslaan 234

óók geschikt voor

GedragASS

Klassiek Ballet

Vathorst

4 - 6 jaar

Vanaf 15 mei 2024 15:00

De Laak, Zwartsluiskade 2

Klassiek Ballet

Kattenbroek

6 - 8 jaar

Vanaf 15 mei 2024 15:45

De Laak, Zwartsluiskade 2

Klassiek Ballet

Vathorst

10 - 12 jaar

Vanaf 15 mei 2024 16:45

De Laak, Zwartsluiskade 2

Klassiek Ballet

Vathorst

13 - 15 jaar

Vanaf 15 mei 2024 17:45

De Laak, Zwartsluiskade 2

Tennis

Liendert

6 - 8 jaar

Vanaf 16 mei 2024 16:20

TV Metgensbleek, Parelhoenstraat 12-A, Amersfoort

Tafeltennis

Liendert

7 - 11 jaar

Vanaf 16 mei 2024 17:30

Gymzaal De Baander, Zangvogelweg 152

óók geschikt voor

GedragASS

Mini-waterpolo

Liendert

6 - 10 jaar

Vanaf 17 mei 2024 17:45

Amerena, De Velduil 2

Kidsdance

Vermeerkwartier

4 - 7 jaar

Vanaf 18 mei 2024 09:30

Gymzaal Bisschopsweg, Rubensstraat 72

Klassiek Ballet

Nieuwland

3 - 4 jaar

Vanaf 18 mei 2024 09:15

Kindcentrum Het Nieuwe Land, Watersteeg 87

Klassiek Ballet

Nieuwland

5 - 7 jaar

Vanaf 18 mei 2024 09:45

Kindcentrum Het Nieuwe Land, Watersteeg 87

Klassiek Ballet

Nieuwland

8 - 10 jaar

Vanaf 18 mei 2024 10:30

Kindcentrum Het Nieuwe Land, Watersteeg 87

Klassiek Ballet Spitzen

Nieuwland

12 - 16 jaar

Vanaf 18 mei 2024 11:30

Kindcentrum Het Nieuwe Land, Watersteeg 87

Honkbal voor Jongens

Dorrestein

9 - 12 jaar

Vanaf 22 mei 2024 18:00

Sportpark Dorrestein, Dorresteinsesteeg 2

Softbal voor Meiden

Dorrestein

9 - 12 jaar

Vanaf 22 mei 2024 18:30

Sportpark Dorresteinsesteeg 2

BeeBall

Dorrestein

5 - 9 jaar

Vanaf 22 mei 2024 18:00

Sportpark Dorresteinsesteeg 2

Badminton

Leusderkwartier

9 - 13 jaar

Vanaf 25 mei 2024 09:45

Sporthal Juliana van Stolberg, Graaf Hendriklaan 166

óók geschikt voor

GedragASS

Badminton

Leusderkwartier

4 - 8 jaar

Vanaf 25 mei 2024 09:45

Sporthal Juliana van Stolberg, Graaf Hendriklaan 166

óók geschikt voor

GedragASS

Zeilen

Overig

11 - 19 jaar

Vanaf 25 mei 2024 10:30

Loosdrechtse Plassen, Jachthaven Wetterwille

Zeilen

Overig

11 - 19 jaar

Vanaf 26 mei 2024 10:30

Loosdrechtse Plassen, Jachthaven Wetterwille

Tennis

Schothorst

6 - 12 jaar

Vanaf 27 mei 2024 16:00

LTV Randenbroek, Hoolesteeg 4

Wielrennen / Veldrijden

Zielhorst

8 - 14 jaar

Vanaf 4 juni 2024 17:15

Sportpark Zielhorst 2

óók geschikt voor

GedragASS

Zeilen

Overig

11 - 19 jaar

Vanaf 15 juni 2024 10:30

Loosdrechtse Plassen, Jachthaven Wetterwille

Zeilen

Overig

11 - 19 jaar

Vanaf 16 juni 2024 10:30

Loosdrechtse Plassen, Jachthaven Wetterwille

close