Uitleg aanduidingen Aangepast sporten:

Aangepast sporten legenda


RESET

Turnen (meisjes)

Vanaf 17-01-2020 18:00

Fit Academie Bokkeduinen, Sportpark Bokkeduinen 11

MEER INFO

Badminton Combinatie Amersfoort

Vanaf 18-01-2020 10:00

Juliana van Stolberghal, Graaf Hendriklaan 166, 3818 DN Amersfoort (aan de Leusderweg)

MEER INFO

Zelfverdediging voor kinderen

Vanaf 22-01-2020 16:00

Ariaweg

MEER INFO

krav Maga (tieners)

Vanaf 23-01-2020 18:30

De Laak

MEER INFO

Februari: Minibridge in 3 lessen

Vanaf 24-01-2020 15.00

DenksportCentrumAmersfoort

MEER INFO

Turnen meisjes

Vanaf 24-01-2020 18:00

Sportpark Bokkeduinen 11

MEER INFO

Leer vechten als een Samoerai (Kendo)

Vanaf 27-01-2020 17:45

gymzaal Spinetpad, Spinetpad 10 3822 DT Amersfoort

MEER INFO

Karate kidzz (6 - 8 jaar)

Vanaf 27-01-2020 15:45

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

MEER INFO

Karate kidzz (9 - 11 jaar)

Vanaf 27-01-2020 16:45

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

MEER INFO

Karate-pupillen

Vanaf 27-01-2020 17:45

Kosmonaut 8e

MEER INFO

Tafeltennis TTV Hoogland

Vanaf 28-01-2020 18:30

Sporthal de Bieshaar

MEER INFO

Weerbaarheid en zelfverdediging kinderen 5 t/m 8 jaar

Vanaf 28-01-2020 15:45

Tegenover Bioscoop Vue, Utrechtseweg1 Amersfoort Centrum

MEER INFO

Weerbaarheid en zelfverdediging kinderen 9 t/m 12 jaar

Vanaf 28-01-2020 16:30

Tegenover Bioscoop Vue, Utrechtseweg1 Amersfoort Centrum

MEER INFO

Kickboksen Kids 5 t/m 14 jaar

Vanaf 28-01-2020 17:30

Tegenover Bioscoop Vue, Utrechtseweg1 Amersfoort Centrum

MEER INFO

Waterpolo / Minipolo 6-10 jaar

Vanaf 30-01-2020 18:00

Zwembad Hoogland

MEER INFO

Tafeltennis

Vanaf 30-01-2020 18.30

gymzaal De Baander, Zangvogelweg 152, 3815 DR

MEER INFO

Weerbaarheid en zelfverdediging kinderen 5 t/m 8 jaar

Vanaf 31-01-2020 15:45

Tegenover Bioscoop Vue, Utrechtseweg1 Amersfoort Centrum

MEER INFO

Weerbaarheid en zelfverdediging kinderen 9 t/m 12 jaar

Vanaf 31-01-2020 16:30

Tegenover Bioscoop Vue, Utrechtseweg1 Amersfoort Centrum

MEER INFO

Kickboksen Kids 5 t/m 14 jaar

Vanaf 31-01-2020 17:30

Tegenover Bioscoop Vue, Utrechtseweg1 Amersfoort Centrum

MEER INFO

Zwemmend redden - 2020

Vanaf 01-02-2020 11:00

Zwembad Hoogland, Sportlaan 15, 3828 AZ Amersfoort

MEER INFO

Squash

Vanaf 01-02-2020 15:00

Valleilaan 3, Leusden

MEER INFO

Aikido Hoofd dojo (15 - 18 jaar)

Vanaf 03-02-2020 19.30

Joannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Aikido (7 - 9 jaar)

Vanaf 03-02-2020 16.00

Joannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Aikido (9-12 jaar)

Vanaf 03-02-2020 17.00

Joannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Streetdance mini's

Vanaf 03-02-2020 15:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Streetdance kids

Vanaf 03-02-2020 16:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Hip Hop juniors

Vanaf 03-02-2020 18:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Kies je Sport: Dammen

Vanaf 04-02-2020 18.30

Weberstraat 2, Amersfoort

MEER INFO

Streetdance

Vanaf 04-02-2020 17:30

Sportzaal Wijkhuis de Driehoek

MEER INFO

Clip/streetdance

Vanaf 04-02-2020 16:30

Sportzaal Wijkhuis de Driehoek

MEER INFO

Kids/Clipdance

Vanaf 04-02-2020 15:30

Sportzaal Wijkhuis de Driehoek

MEER INFO

Hip Hop Advanced

Vanaf 04-02-2020 18:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Rolstoelbasketbal (aangepast sporten)

Vanaf 05-02-2020 19.30

Sporthal Zielhorst

MEER INFO

Zwemmen (aangepast sporten)

Vanaf 05-02-2020 19.00

zwembad Hoogland

MEER INFO

Klassiek Ballet (9-11 jaar)

Vanaf 05-02-2020 17:15

Waterdreef 166

MEER INFO

Klassiek Ballet (12 - 18 jaar)

Vanaf 05-02-2020 18:15

Waterdreef 166

MEER INFO

Tafeltennis (aangepast sporten)

Vanaf 06-02-2020 19.00

Sporthal Rustenburg

MEER INFO

krav Maga (Kids)

Vanaf 06-02-2020 17:30

De Laak

MEER INFO

Streetdance mini's, donderdag Vathorst

Vanaf 06-02-2020 15:00

Wezeperberg 1

MEER INFO

Streetdance kids, donderdag Vathorst

Vanaf 06-02-2020 16:00

Wezeperberg 1

MEER INFO

Streetdance teens, donderdag Vathorst

Vanaf 06-02-2020 17:00

Wezeperberg 1

MEER INFO

Tai Chi (introductie)

Vanaf 06-02-2020 16:00

Galjoenweg 3

MEER INFO

Aikido Kattenbroek

Vanaf 07-02-2020 20.00

Gymzaal Dopheide 1

MEER INFO

Junior X-diving (tot 5 meter)

Vanaf 07-02-2020 18:00

Amerena, De Velduil 2

MEER INFO

Elektrisch rolstoelhockey (aangepast sporten)

Vanaf 08-02-2020 10.00

Sporthal Rustenburg

MEER INFO

Handbewogen rolstoelhockey (aangepast sporten)

Vanaf 08-02-2020 11.30

Sporthal Rustenburg

MEER INFO

Klassiek Ballet mini's

Vanaf 08-02-2020 9:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Klassiek Ballet kids

Vanaf 08-02-2020 10:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Tennis

Vanaf 08-02-2020 13:00

Theo Meijer Sport, PLantageweg 6, Leusden

MEER INFO

krav Maga (tieners)

Vanaf 13-02-2020 18:30

De Laak

MEER INFO

Judo (12-15 jaar)

Vanaf 13-02-2020 18:30

Liendertseweg 101

MEER INFO

Judo (5 - 8 jaar)

Vanaf 14-02-2020 17:00

Liendertseweg 101, Amersfoort

VOL

MEER INFO

Judo (9 - 12 jaar)

Vanaf 14-02-2020 18:00

Liendertseweg 101

MEER INFO

Judo (12 - 15 jaar)

Vanaf 14-02-2020 18.00

Liendertseweg 101

MEER INFO

Judo (5 - 8 jaar)

Vanaf 15-02-2020 09:00

Liendertseweg 101

MEER INFO

Judo (9 - 12 jaar)

Vanaf 15-02-2020 10:00

Liendertseweg 101

MEER INFO

Modern Jazz mini's

Vanaf 17-02-2020 16:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Streetdance juniors

Vanaf 18-02-2020 17:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Streetdance Teens

Vanaf 19-02-2020 17:00

Waterdreef 166

MEER INFO

Hip Hop kids

Vanaf 20-02-2020 17:30

Waterdreef 166

MEER INFO

Bootcamp Kids

Vanaf 21-02-2020 16:00

Gym XL

MEER INFO

Streetdance mini's

Vanaf 22-02-2020 10:00

Waterdreef 166

MEER INFO

Kickboks pupillen 11 t/m 14jr

Vanaf 25-02-2020 16:45

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

MEER INFO

Kickboks kidzz 6 t/m 10jr

Vanaf 25-02-2020 15:45

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

VOL

MEER INFO

RaceRunning ( para-atletiek)

Vanaf 02-03-2020 17:30

Sportpark Birkhoven

MEER INFO

TV 't Stort

Vanaf 02-03-2020 15.00

Saffierweg 1

MEER INFO

Aikido Hoofd dojo ( 15 - 18 jaar)

Vanaf 02-03-2020 19.30

Joannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Aikido (7 - 9 jaar)

Vanaf 02-03-2020 16.00

Joannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Aikido (9-12 jaar)

Vanaf 02-03-2020 17.00

Joannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Boksen

Vanaf 03-03-2020 16:15

Lichtpenweg 6

MEER INFO

Boxing Kids (6-9 jr)

Vanaf 04-03-2020 16:00

Gym XL

MEER INFO

Boxing Kids (10-12jr)

Vanaf 04-03-2020 17:00

Gym XL

MEER INFO

Pencak Silat PRSH

Vanaf 06-03-2020 19:00

ABC School Kon-Tiki Oceaan 6 3825 WC Amersfoort

MEER INFO

Kennismaken met schermen

Vanaf 06-03-2020 18:15

Openbaar Lyceum De Amersfoortse Berg, gymzaal ingang via Surinamelaan

MEER INFO

Aikido Kattenbroek

Vanaf 06-03-2020 20.00

Gymzaal Dopheide 1

MEER INFO

Maart Minibridge in 3 lessen

Vanaf 06-03-2020 15.00

DenksportCentrumAmersfoort

MEER INFO

Floorball (10 - 13 jaar)

Vanaf 06-03-2020 18:30

Fit Academie Bokkeduinen

MEER INFO

Floorball (14 - 17 jaar)

Vanaf 06-03-2020 19:30

Fit Academie Bokkeduinen

MEER INFO

Synchroonzwemmen

Vanaf 08-03-2020 11:00

Amerena, De Velduil 2

MEER INFO

Turnen (meisjes)

Vanaf 09-03-2020 17:30

Trunhal Turn Inn, Schiermonnikooghof 21

MEER INFO

Turnen meisjes

Vanaf 09-03-2020 17:30

Turnhal Turn inn, Schiermonnikooghof 21

MEER INFO

Special Swim (aangepast sporten)

Vanaf 10-03-2020 19:00

Amerena, De Velduil 2

MEER INFO

Get into Rugby Dames

Vanaf 11-03-2020 19:30

RC Eemland Sportpark Bokkeduinen

MEER INFO

tennis 6-8 jaar

Vanaf 13-03-2020 15:00

Sportlaan 32, Hoogland

MEER INFO

Voetbal jongens (6-12 jaar)

Vanaf 13-03-2020 17:00

Sportpark Dorrestein

MEER INFO

Monkey Moves Kleutergym (4 - 6 jaar)

Vanaf 13-03-2020 15:15

Gymzaal Dopheide

VOL

MEER INFO

Monkey Moves Multisport (6 - 9 jaar)

Vanaf 13-03-2020 16:20

Gymzaal Dopheide

VOL

MEER INFO

tennis 9-12 jaar

Vanaf 13-03-2020 15:50

Sportlaan 32, Hoogland

MEER INFO

G-tennis

Vanaf 13-03-2020 16:40

Sportlaan 32, Hoogland

MEER INFO

Turnen meisjes

Vanaf 13-03-2020 18:00

Sportpark Bokkeduinen 11

MEER INFO

Turnen (meisjes)

Vanaf 14-03-2020 18:00

Fit Academie Bokkeduinen

MEER INFO

Tennis (5 - 8 jaar)

Vanaf 18-03-2020 16:00

Nieuwlandseweg 4

MEER INFO

Tennis (9 - 12 jaar)

Vanaf 18-03-2020 17:00

Nieuwlandseweg 4

MEER INFO

krav Maga (Kids)

Vanaf 19-03-2020 17:30

De Laak

MEER INFO

krav Maga (tieners)

Vanaf 19-03-2020 18:30

De Laak

MEER INFO

Meidenvoetbal (6-12 jaar)

Vanaf 20-03-2020 17:00

Sportpark Dorrestein

MEER INFO

G-Hockey (aangepast sporten)

Vanaf 22-03-2020 10:15

Barchman Wuytierslaan 234

MEER INFO

Wedstrijdzwemmen ZV Hoogland

Vanaf 23-03-2020 18:45

Zwembad Hoogland, Sportlaan 15, 3828 AZ

MEER INFO

Aquafun ZV Hoogland

Vanaf 24-03-2020 18:00

Zwembad Hoogland, Sportlaan 15, 3828 AZ

MEER INFO

HV Fulmen Fidelitas

Vanaf 25-03-2020 17:00

Sportpark Zielhorst 8

MEER INFO

Tuimel Judo (4 t/m 5 jaar)

Vanaf 25-03-2020 14:30

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

VOL

MEER INFO

Judo (6 t/m 8 jaar)

Vanaf 25-03-2020 15:15

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

MEER INFO

Judo 9 t/m 12 jr

Vanaf 25-03-2020 16:15

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

MEER INFO

Jiu-Jitsu (10 t/m 14 jaar)

Vanaf 25-03-2020 17:30

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

MEER INFO

Voetbal (jongens en meiden)

Vanaf 25-03-2020 16:00

Sportpark Langenoord, Sportlaan 30 Hoogland

MEER INFO

Voetbal (jongens en meiden)

Vanaf 25-03-2020 16:00

SPortpark langenoord, Sportlaan 30 Hoogland

MEER INFO

Voetbal (jongens en meiden)

Vanaf 25-03-2020 16:00

Sportpark Langenoord, Sportlaan 30 Hoogland

MEER INFO

Meidenvoetbal

Vanaf 26-03-2020 16:00

SPortpark Langenoord, Sportlaan 30 Hoogland

MEER INFO

Meidenvoetbal (10 - 11 jaar)

Vanaf 30-03-2020 17:00

Heideweg 57, Hooglanderveen

MEER INFO

Sterrenplan

Vanaf 01-04-2020 16:00

Amerena, 50 m bad

MEER INFO

Meidenvoetbal (8 - 9 jaar)

Vanaf 01-04-2020 17:45

Heideweg 57, Hooglanderveen

MEER INFO

Tafeltennis

Vanaf 02-04-2020 18.30

gymzaal De Baander, Zangvogelweg 152, 3815 DR

MEER INFO

kano varen

Vanaf 04-04-2020 09.45

De Stuw 1, Amersfoort

MEER INFO

Leer vechten als een Samoerai

Vanaf 06-04-2020 17:45

gymzaal Spinetpad, Spinetpad 10 3822 DT Amersfoort

MEER INFO

kanopolo (groep B)

Vanaf 09-04-2020 18.30

De Stuw 1, Amersfoort

MEER INFO

Korfbal

Vanaf 09-04-2020 19:00

Dollardstraat 121

MEER INFO

Bootcamp Kids

Vanaf 17-04-2020 16:00

Gym XL

MEER INFO

JeugdFit

Vanaf 23-04-2020 17:30

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

MEER INFO

Kanopolo (groep A)

Vanaf 29-04-2020 18.30

De Stuw 1, Amersfoort

MEER INFO

Kanopolo (groep C)

Vanaf 30-04-2020 18.30

De Stuw 1, Amersfoort

MEER INFO

Kanopolo (groep D)

Vanaf 01-05-2020 18.30

De Stuw 1, Amersfoort

MEER INFO

Atletiek 8 - 13 jaar (aangepast sporten)

Vanaf 06-05-2020 16:00

Atletiekbaan Schothorsterlaan

MEER INFO

Atletiek 13 - 18 jaar (aangepast sporten)

Vanaf 06-05-2020 16:00

Atletiekbaan Schothorsterlaan

MEER INFO

Atletiek 8 - 13 jaar (aangepast sporten)

Vanaf 08-05-2020 17:30

Atletiekbaan Schothorsterlaan

MEER INFO

Atletiek 13 - 18 jaar (aangepast sporten)

Vanaf 08-05-2020 17:30

Atletiekbaan Schothorsterlaan

MEER INFO

Tafeltennis TTV Hoogland

Vanaf 12-05-2020 18:30

Sporthal de Bieshaar

MEER INFO

Volleybal AVV Keistad

Vanaf 13-05-2020 16:30

Sporthal Amerena, Velduil 2

MEER INFO

LVB groep Fitness

Vanaf 16-05-2020 11:15

Theo Meijer Sport Amersfoort, Kosmonaut 8e, 3824 MK Amersfoort

MEER INFO

Wedstrijdzwemmen

Vanaf 02-06-2020 17:00

Amerena, 50 m bad

MEER INFO

Aikido (15 - 18 jaar)

Vanaf 05-06-2020 20:00

Gymzaal Dopheide, Dopheide 1

MEER INFO

Aikido Hoofd dojo (15 - 18 jaar)

Vanaf 08-06-2020 19.30

Joannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Aikido (7 - 9 jaar)

Vanaf 08-06-2020 16:00

Johannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Aikido (9 - 12 jaar)

Vanaf 08-06-2020 17:00

Johannes Tolliusstraat 32

MEER INFO

Jouw account

E-mail
Wachtwoord
Registreer

Je gegevens worden gebruikt volgens ons privacy statement.