Voetbal groep 5 t/m 8

Het Voetbaltoernooi is bij jongens/mixteams groep 7&8 altijd heel snel vol! Vol = ook echt vol. We zitten met een maximale capaciteit aan velden en vrijwilligers.

  • Schrijf dus in zodra je een team compleet hebt en wacht niet tot de uiterste inschrijfdatum nadert. Deze datum geldt alleen zolang er nog vrije plekken zijn.
  • Bij de inschrijving staat een teller. Deze geeft aan hoeveel plekken er nog zijn. 
  • Schrijf alleen teams in die compleet zijn. Ingeschreven teams waarbij geen namen bekend of ingevuld zijn worden door ons geannuleerd. Afgelopen toernooi leverde het annuleren van teams na het versturen van schema's enorm veel extra werk op. Ook vergaten scholen niet bestaande teams te annuleren. 
  • Teams bestaande uit alleen meiden kunnen NIET deelnemen bij de jongens. Dit omdat de jongens vol zitten en we dus meidenteams geen plek van de jongens willen laten innemen. En er is een speciaal toernooi voor meiden. Dit organiseren we niet voor niets natuurlijk. Mixteams bij de jongens zijn wel toegestaan.

PS Als het toernooi op VOL staat, schrijf je teams dan wel in voor de wachtlijst!! Het komt regelmatig voor dat teams afmelden. Voor de wachtlijst stuur je een mail naar info@schoolsportamersfoort.nl 

Let op !

  • Bij groep 7&8 jongens/mixteams geldt een maximum aantal teams per school van 5 teams!! Heb je als school meer dan 5 teams dan kan je deze teams middels een mail aan info@schoolsportamersfoort.nl op de wachtlijst laten plaatsen.
  • Bij meiden en jongens/mix groep 5&6 geldt GEEN beperking in het aantal in te schrijven teams.
  • Bij groep 5&6 wordt gespeeld met spelbegeleiders, ondersteund door vrijwilligers van de vereniging. De coaches/begeleiders van de spelende teams begeleiden de eigen wedstrijden. Uiteraard mag je ook een spelbegeleider regelen naast de coach.
  • Stadsfinale vervalt. Om met slecht weer een uitwijkmogelijkheid te hebben is besloten om de stadsfinale te laten vervallen. Bij jongens-mix groep 5&6 en 7&8 komen er nu 2 winnaars per categorie. De in totaal 4 winnaars gaan allen naar de Regiofinale van de KNVB. De Regiofinale is op woensdag 20 mei 2026. De Districtsfinale is woensdag 3 mei.
  • De jongens/mix teams en de meidenteams van groep 5&6 spelen 6 tegen 6 op 1/4 veld. Dit is de officiele spelvorm die door de KNVB gehanteerd wordt.

Groep 5&6 meiden vrijdag 20 maart ASC Nieuwland (6 tegen 6 )

Groep 7&8 meiden vrijdag 20 maart VOP (8 tegen 8)

Groep 5&6 mix/jongens vrijdag 27 maart of vrijdag 10 april bij vv Hoogland ( 6 tegen 6 )

Groep 7&8 mix/jongens vrijdag 27 maart VOP ( 8 tegen 8 )

Groep 7&8 mix/jongens vrijdag 10 april ASC Nieuwland ( 8 tegen 8 )

Inhaaldag: vrijdag 17 april

Mocht er door slecht weer een toernooi afgelast worden dan wordt deze in principe ingehaald op vrijdag 17 april. Uiteraard is dit afhankelijk van de beschikbaarheid van de velden en de vrijwilligers die het toernooi moeten draaien.

Schrijf je hier in!

close