Framerunning (aangepast)

Inschrijven voor 8 mei 2026

Inschrijven >

Er zijn nog 10 inschrijfplekken

Datum 13 april 2026

Locatie AV Triathlon, Barchman Wuytierslaan 236

Prijs €2.00

Organisatie AV Triathlon

‘Deze activiteit is ook geschikt voor kinderen met deze beperking(en):

Verstandelijk

GedragASS

Lichamelijk

Visueel

Data
Deze activiteit vindt plaats op de volgende data. Je kan op alle data meedoen, tenzij anders aangegeven. Een kennismaking bestaat over het algemeen uit 2 a 3 lessen/trainingen.

Datum Starttijd Eindtijd
13 april 2026 17:00 18:00
20 april 2026 17:00 18:00
11 mei 2026 17:00 18:00

Wat is Framerunning? 

Bij Framerunning maak je gebruik van een frame met 3 wielen,  een zadel, een stuur en borststeun. Op eigen kracht kun je hiermee lopen en rennen. Het is een sport die speciaal bedoeld is voor mensen die moeite hebben met lopen en rennen. Veel van onze atleten gebruiken in het dagelijks leven een rollator of rolstoel. 

We trainen elke maandag van 17 tot 18 uur. Op zaterdagochtend (1x per 2 weken) gaan we van 9.00 tot 10.15 met de hele club het bos in. Behalve lopen en rennen doen we ook andere atletiekonderdelen zoals werpen. We sluiten de training af met een spel. 

Wil je framerunning uitproberen? Bel of mail ons. Dan maken we een afspraak voorafgaand aan de training om voor jou een frame op maat in te stellen. Op dit frame kun je dan een aantal keer meedoen. 

Extra gegevens

Type sport Aangepast sporten

Minimale leeftijd 6

Maximale leeftijd 18

Contactpersoon

Naam Gabrielle van Asbeck

Telefoonnummer 0628630954

E-mailadres framerunning@avtriathlon.nl

close